... са му сбъркани сценаристите или нещо има друго, защото цари някакъв невиждан хаос и бюрокрация, която на мен не ми харесва", каза Слабаков пред БНТ.
Слабаков Повече - Новини
Аз съм изключително отговорен и организиран а повече от половината
...... разкри Слабаков. "Израз на слугинска психика е обличането на костюм в ЕП. Там има и хора с риза и дънки, които също вършат доста работа".


