... сме в първата осмица. Ако нямаме цел, тогава може да се отпуснат футболистите. Поставили сме си за цел първото място в групата“, завърши Тодор Симов.
Симов Второто - Новини
Старши треньорът на Ботев Враца Тодор Симов сподели мнението си
...... да бъдем по-спокойни и уверени. Спартак (Варна) са в битката за оцеляване, така че ще опитат да откраднат точки. Надявам се да спечелим", каза Симов.
Най после съдбата и нас ни възнагради Наставникът на Ботев Враца
...... чужденци. Днес започнахме с 11 българи, а в други по-малко. Колективът ни помага и днешният мач е награда за представянето ни в първенството”, каза Симов.
Наставникът на Ботев Враца Тодор Симов бе доволен от обрата
...... чужденци. Днес започнахме с 11 българи, а в други по-малко. Колективът ни помага и днешният мач е награда за представянето ни в първенството”, каза Симов.
Старши треньорът на Ботев Враца Тодор Симов сподели мнението си след победата
...... От нас зависи дали ще бъдем в топ 8. Предстоящите мачове ще покажат докъде сме стигнали. Надявам се да продължим тази възходяща линия", каза Симов.
Старши треньорът на юношеския национален отбор до 19 години Тодор
...... от мача с Белгия, защото имаше доста умора след мача. Ще дадем всичко от себе си в последния мач срещу Литва", каза треньорът на юношите.


,fit(968:545)&15:14:32)

,fit(968:545)&19:21:17)
