... също“. Хубаво е да го слушаме какво говори, защото той е един от милионите българи-наивници, които 30 години все си се борят да изчегъртат комунистите....
... също“. Хубаво е да го слушаме какво говори, защото той е един от милионите българи-наивници, които 30 години все си се борят да изчегъртат комунистите....