... възможно най-скоро.“„[Това е] просто опустошение“, казва жителката на Legacy Сара Тушерер, „как това е ужасно, искам да бъда вандализиран по този начин, това е ужасно.
... възможно най-скоро.“„[Това е] просто опустошение“, казва жителката на Legacy Сара Тушерер, „как това е ужасно, искам да бъда вандализиран по този начин, това е ужасно.