... 16, което ги прави петата по големина от общо 6 парламентарни групи. Двефе формации заедно имат 37 депутати - едва с двама по-малко от ГЕРБ.
Свободните Българи - Новини
Бившият лидер и съпредседател на Продължаваме промяната Кирил Петков открива
...... да си представим една България, която е истински европейска държава, в която многообразието е сила, а върховенството на правото и европейският път са неотклонни принципи".
Национален протест на свободните българи – 13 09 2025 16 00
...... | 16:00 | София – Народно събрание (бившия партиен дом). Излизаме, за да искаме ОСТАВКАТА на правителството на ГЕРБ – ДПС – БСП – ИНТ.
Бившият съпредседател на Продължаваме промяната Кирил Петков коментира във Фейсбук
...... към свободните българи. Не може всички да ни арестувате, защото сме много, но може да ни мобилизирате. Всички сме с Благо Коцев!", допълва Петков, предаде БНР.
Седя си кротко и мирно слушам радио не за кеф
...... дълги десетилетия свободна България.Коментарът е публикуван във фейсбук профила на автора. Заглавието е на ДЕБАТИ. БГ.За още интересни новини, интервюта, анализи и коментари харесайте !
Партия КОД призова всички демократично мислещи българи да се включат
...... в 18:30 се съберем и всички заедно да покажем на Радев, че няма да допуснем да наложи диктатурата си над България.“ – посочват от КОД.
Евроатлантизмът е свободният свят и ние трябва да защитаваме тази
...... от тези, които ни правят техни безпомощни жертви и сглобяват оръжията, с които Кремъл ни атакува.Това съдържание е част от платената изборна рубрика на сайта.
Въртим се в омагьосан кръг да продължим със служебните
...... свобода. Не само от Русия и Путин, но и от тези, които ни правят техни безпомощни жертви и сглобяват оръжията, с които Кремъл ни атакува.
Въртим се в омагьосан кръг да продължим със служебните
...... Русия и Путин, но и от тези, които ни правят техни безпомощни жертви и сглобяват оръжията, с които Кремъл ни атакува, посочва още Петър Москов.
Само час по късно знаех какво ще правим събирахме се
...... 9-ти юли 2022-ра (събота), в 18 часа, се събираме отново на площада при Фонтана пред президентството, по същия начин, както се събрахме две години по-рано.









