... обезсилят НСО, защото си мислят, че това е едновремешното УБО. То е като с прокуратурата - искат да я яхнат“, смята президентът (2002-2012) Георги Първанов.
... обезсилят НСО, защото си мислят, че това е едновремешното УБО. То е като с прокуратурата - искат да я яхнат“, смята президентът (2002-2012) Георги Първанов.