... колко бил мръсен града ни! Като бяхме деца, родителите ни редовно почистваха пред блока.“„Браво на Човека, но лошото е, че не пазят чисто!“Снимка: Силвия Монева
... колко бил мръсен града ни! Като бяхме деца, родителите ни редовно почистваха пред блока.“„Браво на Човека, но лошото е, че не пазят чисто!“Снимка: Силвия Монева