... Не мога да прибера всички бездомничета у дома. Затова, хора, моля ви, осиновявайте уличните животни. От опит ви казвам, че това са най-добрите и послушни същества.
... Не мога да прибера всички бездомничета у дома. Затова, хора, моля ви, осиновявайте уличните животни. От опит ви казвам, че това са най-добрите и послушни същества.