... е същото – е лошо“, обясни той.Запитан дали се страхува, след като вече не е охраняван от НСО, лидерът на ГЕРБ заяви: „Да, притеснявам се“.
... е същото – е лошо“, обясни той.Запитан дали се страхува, след като вече не е охраняван от НСО, лидерът на ГЕРБ заяви: „Да, притеснявам се“.