... титлата, а това трябва да е повод за гордост. Не бива да се вглъбяваме в това, тъй като би било глупаво и дребнаво”, допълни той.
... титлата, а това трябва да е повод за гордост. Не бива да се вглъбяваме в това, тъй като би било глупаво и дребнаво”, допълни той.