... използвачите и онези, които не са настроени за сериозни отношения. Защо да губите месеци и години от живота си във връзка без никаква перспектива?Снимки: GettyImages
Постъпите Мъж - Новини
Варненци останаха озадачени как да постъпят в една неприятна ситуация
...... е ок. Ако ви каже, че е ок и има нужда само от водчица, няма нужда да звъните на 112,“ смята жена.Вие как бихте постъпили?
,fit(480:270))

