... изграждат къщи до другите незаконно. Тук трябва да работим заедно с полицията и Столичната община. Всеки месец сигнализираме, но все още нямаме реакция", посочи той.
... изграждат къщи до другите незаконно. Тук трябва да работим заедно с полицията и Столичната община. Всеки месец сигнализираме, но все още нямаме реакция", посочи той.