... ние се борим за качеството си на живот?Мнозинството е повече от парите!Излезте и протестирайте или един ден ще построят небостъргачи и на главите ни отгоре! FaceBookTwitterPinterest
... ние се борим за качеството си на живот?Мнозинството е повече от парите!Излезте и протестирайте или един ден ще построят небостъргачи и на главите ни отгоре! FaceBookTwitterPinterest