... нещо нередно се случва. И какво чуждите деца ли да възпитаваме, родителите ли... нямам думи,“ гневят се други.„Някои хора по този начин си подхравнват самучуствието.“
... нещо нередно се случва. И какво чуждите деца ли да възпитаваме, родителите ли... нямам думи,“ гневят се други.„Някои хора по този начин си подхравнват самучуствието.“