... то е или грешно, или лобистко, или и двете.ПБ има комфорт в парламента и не разбирам кое налага да се галопира през приемането на закони.***___________________________
Поразиха Щаб - Новини
В нощта срещу 21 май дронове на Службата за сигурност
...... (СБУ) са нанесли успешен удар по база на руската Федерална служба за сигурност (ФСС) в района на окупирания от Москва град Геническ, в Херсонска област.
Появиха се видеоклипове които потвърждават че най малко двама чуждестранни наемници
...... с приятели, в групите и в страниците. По този начин ще преодолеем ограниченията, а хората ще могат да достигнат до алтернативната гледна точка за събитията!?
)

,fit(1280:720))
