... по средата ѝ има сирене и се топка, и е много вкусно. В България и в София има грузински ресторанти... Не ходете! Шегувам се... Ходете!
... по средата ѝ има сирене и се топка, и е много вкусно. В България и в София има грузински ресторанти... Не ходете! Шегувам се... Ходете!