Подновява Диалога - Новини



Той подчерта че Общината ще продължи да търси баланс между

Той подчерта че Общината ще продължи да търси баланс между

...

... по-добра функционалност и контрол; по-ефективно събиране и по-високо качество на услугата.Паралелно с това Общината продължава активно работи за подобряване на диалога с организациите по оползотворяване.


Столична община подновява диалога с оползотворяващите организации за подобряване на

Столична община подновява диалога с оползотворяващите организации за подобряване на

...

... работи за това системата да стане по-ефективна, по-достъпна и по-разбираема за гражданите – защото успехът ѝ зависи от общите усилия на институции, бизнес и общество.