... с чието изпълнение да обявим началото на Европейската столица на културата. Коя певица ли? Ами онази, дето припяваше на Радо Шишарката в "Ой, тигре, тигре...".
... с чието изпълнение да обявим началото на Европейската столица на културата. Коя певица ли? Ами онази, дето припяваше на Радо Шишарката в "Ой, тигре, тигре...".