... ще бъде въведено единствено след въвеждането на еврото от 1 януари, когато търговците ще имат право да откажат плащане с повече от 50 монети наведнъж.
Платформата Плащане - Новини
В разговор с израелския министър председател Мъск посочи че платежната система
...... момента X Premium струва 8 долара (14.73 лв.) на месец в САЩ. Цената варира в зависимост от това в коя държава се намира конкретният абонат.
copy Fred Prouser Още по темата Златната ера да си зрител
...... Черна гора, Македония и Босна и Херцеговина. Така не е нужен абонамент за кабелни услуги или мобилен оператор, за да се получи достъп до платформата.



