... обезопасяване и рехабилитиране на опасните участъци в подлеза и прилежащите му площи. Към настоящия момент се подготвя ремонт, ако бъде осигурено финансиране от Столична община.
Пешеходци Подлез - Новини
Състоянието на подлеза при бул България и бул Гоце Делчев
...... 0 32205 17:15 12.06.2026 3 25551
Преди повече от четири месеца разказахме за опасен подлез в
...... мерки. От Столична община заявиха, че е извършен предварителен оглед, при който е установена необходимост от цялостно обследване на подлеза, изготвяне на конструктивно становище за съоръжението.
Столична община тепърва ще обследва рушащото се съоръжениеСтотици граждани в
...... места в района, се намира в критично състояние, а преминаващите през него трябва да използват фенерчета, за да се придвижват в мрака, съобщават от .РЕКЛАМА
Съоръжението чака ремонт от годиниЖител на Русе алармира за критичното
...... състояние на пешеходния подлез, свързващ кварталите "Чародейка" и "Дружба" в популярната Фейсбук група "Русе". Съоръжението буквално се разпада пред очите на преминаващите, а институциите бездействат.РЕКЛАМА
Заледен и непочистен подлез в София предизвика възмущение сред граждани
...... реакция и редовна поддръжка на подлези, тротоари и пешеходни зони, за да не се стига до инциденти, които могат да имат сериозни последици.Снимка: Никола Пеков
Столичани алармират за фрапиращото състояние на пешеходния подлез свързващ индустриалната зона
...... подлезът е важна връзка за пешеходците между жилищните райони, индустриалната зона и бул. „Искърско шосе“.Дали този път сигналите ще бъдат чути – предстои да разберем.
Гледка която смело може да бъде декор от филм на
...... в лошо състояние. А неправилното пресичане е и едно от пътните нарушения, при които често има и ранени, и дори загинали.GlasNews продължава да следи темата.
Тежка катастрофа с жертви в столицата По първоначална информация са
...... метростанция "Европейски съюз". На място са убити двама пешеходци.На мястото са изпратени няколко линейки и пожарен автомобил.Две момчета от виновния автомобил са напуснали местопроизшествието.
Сигнал за забравен багаж е бил подаден на тел 112
...... екипи на СОБТ е било установено, че куфарчето е празно. Подлезът вече е освободен и пешеходците могат да го ползват, съобщиха от МВР за Novini.bg.










-507289.webp)