Петричев Коментира - Новини


Изпълнителният директор на Лудогорец Ангел Петричев сподели впечатленията си след

Изпълнителният директор на Лудогорец Ангел Петричев сподели впечатленията си след

...

... на тима. Доволен съм от мача, защото феновете са харесали играта на отбора. Продажбата на пакетните билети върви добре”, заяви директорът на “орлите” Ангел Петричев.