... лошо качество“.Авторката на Facebook публикацията призовава кметът на София и съответните институции да си вършат работата, а не да си „оставят ръцете“ по публичните пространства.
Пейки Столичен - Новини
Пейки в столичен парк са в окаяно състояние От тях са
...... е „Северен парк“. От близо година седят така пейките. Моля, за съдействие да бъдат направени, за да има къде да се сяда,“ написа Ивайло Луканов.


