Строшени лампи и неподдържани пейки: Столичен булевард е в покъртително състояние СНИМКИ
Грозна панорама се разкрива пред очите на минувачите, решили да се разходят по бул. „ Македония “ в центъра на София, където лампите и осветлението на тротоарите са изпочупени и осуетени.
Вандализмът е сниман от Катя и качен във платформата за гражданско отвращение Фейсбук. Кадрите, които авторката разгласява са много неприятни и повдигат въпроси за ръководството на града и успеваемостта на институциите.
Галерията, прикачена към обявата, демонстрира мащаба на казуса. Счупени осветителни тела, изкъртени цилиндри, ръждясали пособи, които могат да са и предикат за вандализма – поради крехкостта им.
„ Цялата им структура е ръждясала, което спомага някой да подходи вандалски. От самото начало на монтажа се видя, че не дават отговор на никакви правила за монтаж в паркова среда “, написа авторката Катя за подтекст към фрагментите.
Катя споделя и друго недоволство, обвързвано с неуместно боядисани пейки по същия бул.: „ Боядисахте пейките с багра, която беше с несъответствуващ цвят, и към този момент я няма, т.е. и с неприятно качество “.
Авторката на Фейсбук обявата приканва кметът на София и съответните институции да си правят работата, а не да си „ оставят ръцете “ по обществените пространства.
Вандализмът е сниман от Катя и качен във платформата за гражданско отвращение Фейсбук. Кадрите, които авторката разгласява са много неприятни и повдигат въпроси за ръководството на града и успеваемостта на институциите.
Галерията, прикачена към обявата, демонстрира мащаба на казуса. Счупени осветителни тела, изкъртени цилиндри, ръждясали пособи, които могат да са и предикат за вандализма – поради крехкостта им.
„ Цялата им структура е ръждясала, което спомага някой да подходи вандалски. От самото начало на монтажа се видя, че не дават отговор на никакви правила за монтаж в паркова среда “, написа авторката Катя за подтекст към фрагментите.
Катя споделя и друго недоволство, обвързвано с неуместно боядисани пейки по същия бул.: „ Боядисахте пейките с багра, която беше с несъответствуващ цвят, и към този момент я няма, т.е. и с неприятно качество “.
Авторката на Фейсбук обявата приканва кметът на София и съответните институции да си правят работата, а не да си „ оставят ръцете “ по обществените пространства.
Източник: glasnews.bg
КОМЕНТАРИ




