... е налагало да се снима от „по-добрата си страна“, защото не се е чувствала уверена.Освен естетическите причини, операцията е направена и заради проблем с дишането.
... е налагало да се снима от „по-добрата си страна“, защото не се е чувствала уверена.Освен естетическите причини, операцията е направена и заради проблем с дишането.