... и живейте като европейци а не като селяни (каквито в прочем сте,понеже на половината баба ви и дядо ви идват от околните села в комунизма"
... и живейте като европейци а не като селяни (каквито в прочем сте,понеже на половината баба ви и дядо ви идват от околните села в комунизма"