... Манчестър Сити на върха в класирането на Висшата лига след 14 мача. Следващият мач на "артилеристите" е лондонско дерби с Уест Хем на 26 декември.
Отсъства Жезус - Новини
Това би било сериозен удар за Микел Артета и Артилеристите
...... като ще бъде интересно дали Арсенал няма да направи опит да привлече нов нападател през януари, макар че това със сигурност няма да е лесно.
Габриел Жезус може да отсъства от терените около три месеца
...... Висшата лига. Сега “артилеристите” трябва да мислят дали да не привлекат някой през зимата, който да го заместни в първите месеци от новата година.Снимки: Imago



,fit(768:433)&12:42:20)