... не работи:) Както се казва - на хаирлия да е, и както казват братята българи в Македония, кой ни мрази, под нази да лази:)".
... не работи:) Както се казва - на хаирлия да е, и както казват братята българи в Македония, кой ни мрази, под нази да лази:)".