... нещо с горивото. Наистина не бяхме конкурентни на Ферари, които бяха в собствена лига и затова сме недоволни, че не взехме добри точки“ изтъкна той.
Отпадането Нямахме - Новини
Капитанлът на Лудогорец Светослав Дяков бе много афектиран след отпадането
...... да преспя, сега съм много афектиран", каза Дяков. Всички коментари след отпадането на Лудогорец от Шампионската лига четете в Gol.bg По публикацията работи: Красимир Ангелов


