... аз" Не мисля, че сме прегаряли. По-скоро имаме играчи, които влизат малко по-грубо. Не искам да коментирам дали картоните са заслужени или не" завърши Десподов.
... аз" Не мисля, че сме прегаряли. По-скоро имаме играчи, които влизат малко по-грубо. Не искам да коментирам дали картоните са заслужени или не" завърши Десподов.