Общинските Медицински - Новини

Нови медицински стандарти създават реален риск от масово закриване на

Нови медицински стандарти създават реален риск от масово закриване на

...

... напрежението. Ако недостигът на специалисти не бъде спрян, много болници ще се самозакрият. Реалността показва, че държавата рискува да загуби контрол над процеса на преструктуриране.


Нови медицински стандарти ще принудят общинските болници да закриват отделения

Нови медицински стандарти ще принудят общинските болници да закриват отделения

...

... си съвети. Но въпросите за необходимостта на новите изисквания и ефекта върху здравеопазването в малките населени остави без отговор.По темата работиха Мария Чернева, Мирела Дончева




TD По добри трудови възнаграждения ще получават медицинските сестри в сферата на

TD По добри трудови възнаграждения ще получават медицинските сестри в сферата на

...

... и работни условия в сферата на общинското здравеопазване.Договорените днес по-високи работни и допълнителни възнаграждения в новия трудов договор влизат в сила считано от 01.08.2023 г.


По добри трудови възнаграждения ще получават медицинските сестри в сферата на

По добри трудови възнаграждения ще получават медицинските сестри в сферата на

...

... възнаграждение и работни условия в сферата на общинското здравеопазване. Договорените по-високи работни и допълнителни възнаграждения в новия трудов договор влизат в сила считано от 1 август.



По високитрудови възнаграждения ще получават медицинските сестри в сферата на общинското

По високитрудови възнаграждения ще получават медицинските сестри в сферата на общинското

...

... разписано в действащия до момента колективен трудов договор.Договорените днес по-високи работни и допълнителни възнаграждения в новия трудов договор влизат в сила считано от 01.08.2023 г.


Министерството на здравеопазването и Националната здравноосигурителна каса са обсъдили с

Министерството на здравеопазването и Националната здравноосигурителна каса са обсъдили с

...

... министерството, така че сме доволни, че имаше среща, доволни сме от колегите от НЗОК за конструктивния диалог, който проведохме с тях", допълва д-р Тотев. /news.bg