... във водата“. Това каза пред кметът на Шабла Мариян Жечев. Според него е късмет, че боеприпасът не е избухнал предвид лошото време и силното вълнение.
... във водата“. Това каза пред кметът на Шабла Мариян Жечев. Според него е късмет, че боеприпасът не е избухнал предвид лошото време и силното вълнение.