... Пд мисля, че е победим. Мен ме боли след всяка загуба. Най-хубавото е, че идва следващ мач и можеш да се поправиш“, завърши Балтанов.
... Пд мисля, че е победим. Мен ме боли след всяка загуба. Най-хубавото е, че идва следващ мач и можеш да се поправиш“, завърши Балтанов.