... ако го видят. "Какво да правя - да заплашвам руснаците, американците? Ние сме малки, няма смисъл, а аз трябва да осигурявам петрол за хората“, подчерта Вучич.
Нис Октомври - Новини
САЩ налагат санкции на сръбската петролна компания НИС от 1
...... ако го видят. "Какво да правя - да заплашвам руснаците, американците? Ние сме малки, няма смисъл, а аз трябва да осигурявам петрол за хората“, подчерта Вучич.
Санкциите на САЩ срещу най големия производител на петрол в Сърбия
...... ще платим изключително висока цена“, обясни Вучич.Мерките ще принудят руските акционери да се откажат от дяловете си в компанията или да се изправят пред национализация.
САЩ налагат санкции на сръбската петролна компания НИС от 1
...... го видят. "Какво да правя - да заплашвам руснаците, американците? Ние сме малки, няма смисъл, а аз трябва да осигурявам петрол за хората“, подчерта Вучич.




