... съюз. И не е бил от ВВС. Какво разбира той?А освен това, нали винаги е виновен парламентът (демек, българският народ, щото парламентът нали него представлява)?
... съюз. И не е бил от ВВС. Какво разбира той?А освен това, нали винаги е виновен парламентът (демек, българският народ, щото парламентът нали него представлява)?