... отделен проблем, всичко ескалира бързо. Това, че имаме правителство - когато трябва да се извини, когато трябва - да покаже твърдост, е хубаво”, допълни Иванов.
Некоалиция Може - Новини
Надявам се това нещо да го решим в парламента Вчера
...... този начин. Щом не искат да го наричат с възприетата дума “коалицията” от 30 години, нека го наричат с нови думи, каза още лидерът на ГЕРБ.
Това сподели в ефира на предаването Говори сега по БНТ
...... да бъде управлявана от хора с двойно, тройно и прочее гражданство“, каза още евродепутатът. За контакт с Групата на Прогресивния алианс на социалистите и демократите в ЕП:
Това сподели в ефира на предаването Говори сега по БНТ
...... да бъде управлявана от хора с двойно, тройно и прочее гражданство“, каза още евродепутатът. За контакт с Групата на Прогресивния алианс на социалистите и демократите в ЕП:https://www.socialistsanddemocrats.eu/
Този формат за управление който някой го нарече сполучливо некоалиция
...... примери. Мисля, че институцонално не би трябвало да имаме коренни разминавания. Иначе това, което се говори за вътрешнополитическа употреба, би трябвало да бъде доста по-премерено".





