... се сетим за един мач или квалификация. Защото самите футболисти играят. Защо аз трябва да поемам негатива, че отборът не се е класирал", каза Лечков.
... се сетим за един мач или квалификация. Защото самите футболисти играят. Защо аз трябва да поемам негатива, че отборът не се е класирал", каза Лечков.