В Министерския съвет ще се състои среща за проблема с безводието и напоителните системи
Проблемът с безводието, водопроводите и напоителните системи ще бъде разискван на работна среща в Министерския съвет, оповестиха от държавната пресслужба. В срещата ще вземат участие министърът на районното развиване и благоустройството Иван Шишков, както и представители на отрасловите ведомства.
Източник: bta.bg
КОМЕНТАРИ




