Проблемът с безводието, водопроводите и напоителните системи ще бъде обсъден

...
Проблемът с безводието, водопроводите и напоителните системи ще бъде обсъден
Коментари Харесай

В Министерския съвет ще се състои среща за проблема с безводието и напоителните системи

Проблемът с безводието, водопроводите и напоителните системи ще бъде разискван на работна среща в Министерския съвет, оповестиха от държавната пресслужба. В срещата ще вземат участие министърът на районното развиване и благоустройството Иван Шишков, както и представители на отрасловите ведомства.
Източник: bta.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР