... се сбогуваха с тях тогава. Да бях в София, нямаше да мога да стигна до това шествие”, това коментира Гибона пред медиите, цитиран от БГНЕС.
... се сбогуваха с тях тогава. Да бях в София, нямаше да мога да стигна до това шествие”, това коментира Гибона пред медиите, цитиран от БГНЕС.