... си зърнар, за да разбираш това. Както не е задължително да си зърнар и в проект на президента, за да милееш за страната си. Емил Азар
Натиск Напълни - Новини
На този фон центровете на Агенцията за бежанците са запълнени
...... лагерът в Харманли е запълнен на 49%, този в Пъстрогор на 55%, а трите бежански центъра в София са пълни на около 60 на 100.


