... знаят, че с нас шега не бива. Каквото и да правят, няма как да се случат нещата. Този опит беше за чест", каза още Насар.
... знаят, че с нас шега не бива. Каквото и да правят, няма как да се случат нещата. Този опит беше за чест", каза още Насар.