Автомобил се вряза в дентален кабинет в София.Инцидентът е станал

...
Автомобил се вряза в дентален кабинет в София.Инцидентът е станал
Коментари Харесай

Кола се вряза в дентален кабинет в София

Автомобил се вряза в дентален кабинет в София.

Инцидентът е станал през вчерашния ден (25 юни) на ул. " Горски пасажер ".

По данни на притежателите на клиниката няма потърпевши хора. Денталният център обаче няма да работи в идващите няколко дни, защото следва премахване на вредите.

От фрагменти в обществените мрежи се вижда, че съществено са развалени както фасадата на постройката, в която се намира кабинетът, по този начин и част от профилираната инсталация.

" Най-важното е, че няма потърпевши и всички са добре. За това сме безпределно признателни! В такива моменти човек осъзнава какъв брой скъпи са хората към него. Благодарим от сърце на целия екип, на околните, приятелите и съседите, които подадоха ръка и ни помогнаха да се оправим със обстановката ", показват от клиниката.
Източник: novinite.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР