... всъщност е малко по-различно, нали, но извън него уважавам всички мнения. Но това е нейното мнение и честно казано, нямам какво да кажа по въпроса."
... всъщност е малко по-различно, нали, но извън него уважавам всички мнения. Но това е нейното мнение и честно казано, нямам какво да кажа по въпроса."