... която живеем сега. Аз мисля, че смисленото бъдеще е връщане към нормата. КОД също мисли така. Не експериментите, а нормата - това е здравия консерватизъм."
... която живеем сега. Аз мисля, че смисленото бъдеще е връщане към нормата. КОД също мисли така. Не експериментите, а нормата - това е здравия консерватизъм."