... не казва на никого, защото се надява, че положението ще се оправи от само себе си.Е, няма да се оправи. И ще има много изненадани.
... не казва на никого, защото се надява, че положението ще се оправи от само себе си.Е, няма да се оправи. И ще има много изненадани.