... се обслужва от депо "Искър". Засега не е ясно каква ще е ситуацията със сутрешния трафик в района, докато не се почистят последствията от катастрофата.
... се обслужва от депо "Искър". Засега не е ясно каква ще е ситуацията със сутрешния трафик в района, докато не се почистят последствията от катастрофата.