... "Бойко го играе добрия, а Делян Пеевски е лошия", заяви той. В момента имало битка между двете крила под контрола на Бойко Борисов, според него.
Михайлов Подчинени - Новини
Според него целта е да му се запуши устата и
...... Сега изваждат нова карта – че съм изнесъл държавна тайна. Целта е само една – колкото могат по-бързо да овладеят „Кинтекс“, категоричен е Александър Михайлов.

