... е чест да съм до Сашо. Да го познавам. Да го усещам. Той не оставя просто спомен. Той оставя мярка. Мярка за доброта. За човечност. За истина. За мен е истинска чест, Саше!"
... е чест да съм до Сашо. Да го познавам. Да го усещам. Той не оставя просто спомен. Той оставя мярка. Мярка за доброта. За човечност. За истина. За мен е истинска чест, Саше!"