... си остана в Англия. Дори в такива моменти, когато се коментират някакви неща, въобще не ми минава през акъла. Това е най-доброто решение, което взех.“
... си остана в Англия. Дори в такива моменти, когато се коментират някакви неща, въобще не ми минава през акъла. Това е най-доброто решение, което взех.“