... а понякога навсякъде.“„Може ли без кръвни изследвания, не съм фен на иглите"!Честит празник, скъпи лекари! Благодарим ви, че сте нашите ангели в бяло! Бъдете здрави!
... а понякога навсякъде.“„Може ли без кръвни изследвания, не съм фен на иглите"!Честит празник, скъпи лекари! Благодарим ви, че сте нашите ангели в бяло! Бъдете здрави!