... компания на инакомислещи люде. Голяма рядкост за нашите ширини.Ако не ви се ходи, можете да поръчате и храна за вкъщи. Но вижте колко сладко място!
Където Похапнем - Новини
Аз лично през лятото месото го държа във фризера а
...... компания на инакомислещи люде. Голяма рядкост за нашите ширини.Ако не ви се ходи, можете да поръчате и храна за вкъщи. Но вижте колко сладко място!


